Biznes portal Finance Time
  Ana səhifə Haqqımızda Biznes kataloq Partnyorlar Əlaqə   AZ RU EN  
1 USD 1.7012   1 EUR 1.9783   1 AED 0.4632   1 ARS 0.0989   1 AUD 1.3431   1 BRL 0.5449   1 BYN 0.8774   1 CAD 1.3506   1 CHF 1.7884   100 CLP 0.2607   1 CNY 0.2514   1 CZK 0.0760   1 DKK 0.2661   1 EGP 0.0952   1 GBP 2.2065   1 GEL 0.7072   1 HKD 0.2179   100 IDR 0.0128   1 ILS 0.4785   1 INR 0.0264   100 IRR 0.0047   100 JPY 1.5199   1 KGS 0.0246   100 KRW 0.1518   1 KWD 5.6202   1 KZT 0.0052   100 LBP 0.1128   1 MDL 0.0940   1 MXN 0.0972   1 MYR 0.3967   1 NOK 0.2114   1 NZD 1.2627   1 PLN 0.4690   1 RUB 0.0289   1 SAR 0.4536   1 SDR 2.3731   1 SEK 0.2069   1 SGD 1.2463   1 TJS 0.1930   1 TMT 0.4868   1 TRY 0.4824   1 TWD 0.0559   1 UAH 0.0657   100 UZS 0.0421   1 XAG 27.8044   1 XAU 2107.2764   1 XPD 1444.3188   1 XPT 1561.7017   1 ZAR 0.1305   

Bakı

+23°   +33°

    
            satış  
            alış  
    
  AMB kursu  /  Məzənnələr

    Banklar
    Sığorta
    Lizinq
    Neft və qaz
    Digər xəbərlər
    Dünya xəbərləri
    Müsahibə

«NİKOİL» İKB-nin İnkişaf Departamentinin Direktoru
Rəşad Cümşüdov

sual vermək
cavablara baxmaq
 
«CLC» (Corporate Legal Consultancy) hüquq şirkətinin Direktoru
Pərviz Məmmədov

sual vermək
cavablara baxmaq
 
«AtaHoldinq» ASC-nin İctimaiyyətlə Əlaqələr və Reklam şöbəsinin rəisi
Dilarə Zamanova

sual vermək
cavablara baxmaq
 
  Əmək Bazarı üzrə Ekspert
Mərkəzi Asiya və Qafqaz reqionu üzrə marketinq kuratoru, Jobs.Day.Az hh.ru ilə birgə layihəsi
Kseniya Trohimets

sual vermək
cavablara baxmaq

    Bankların siyahısı
    Bank müdirləri
    Kredit
    Depozit
    Avtokredit üzrə cədvəl
    Depozit üzrə cədvəl
    Bankların maliyyə hesabatları
    Gürcüstan bankları
    Moskva bankları
    Türk bankları

 

    Sığorta şirkətləri
    Sığorta növləri

    Valyuta birjası
    Fond birjası

    Biznes kataloq
    Vakansiyalar
    CV





Türk bankları

Akbank (+90 212) 385 55 55 www.akbank.com
Albaraka Turk Participation Bank (+90 212) 274 99 00 www.albarakaturk.com.tr
Alternatifbank A.S. (+0212) 315 65 00 www.abank.com.tr
Anadolubank (+90 212) 368 70 00 www.anadolubank.com.tr
Asya Katilim Bankasi A.SH. (+90 216) 633 50 00 www.bankasya.com.tr
Citibank Turkiye (+0212) 622 55 225 www.citibank.com.tr
DenizBank (+0212) 444 08 00 www.denizbank.com
Eurobank Tekfen (+90 212) 371 37 37 www.tekfenbank.com.tr
Finansbank (+0 212) 318 50 00 www.finansbank.com.tr
Fortis (+0212) 318 38 38 www.fortis.com.tr
Garanti Bankasi A.SH (+0212) 318 18 18 www.garanti.com.tr
Halkbank (+0212) 444 04 00 www.halkbank.com.tr
HSBC Bank A.SH. (+0212) 376 40 00 www.hsbc.com.tr
ING Bank (+0212) 444 06 00 www.ingbank.com.tr
Kuveyt Turk Katilim Bankasi A.SH. (+0212) 354 11 11 www.kuveytturk.com.tr
Millennium Bank (+0212) 444 88 88 www.millenniumbank.com.tr
SHekerbank (+0212) 319 70 00 www.sekerbank.com.tr
T-Bank (+0212) 368 34 34 www.tbank.com.tr
Tekstil Bankasi A.SH. (+0212) 335 53 35 www.tekstilbank.com.tr
Turk Ekonomi Bankasi A.SH. (+0212) 251 21 21 www.teb.com.tr
Turkish Bank (+0212) 373 63 73 www.turkishbank.com.tr
Turkiye Finans (+0216) 586 70 00 www.turkiyefinans.com.tr
Turkiye Ish Bankasi (+0212) 316 04 04 www.isbank.com.tr
VakifBank (+90 212) 316 75 00 www.vakifbank.com.tr
Yapi Kredi (+90 212) 444 04 44 www.yapikredi.com.tr
Ziraat Bankasi (+0212) 444 00 00 www.ziraatbankasi.com.tr


financetime Company Products Connect with us
About Business catalog Facebook Facebook
Partners Interview LinkedIn LinkedIn
Support Expert Twitter Twitter
  Rating  
  Payment